VINIUM a.s.

VINIUM a.s.

VINIUM a.s. Velké Pavlovice je mladá, dynamická vinařská firma, která je následníkem a pokračovatelem těch nejlepších staletých tradic pěstování a výroby vína na jižní Moravě.

Historie firmy sahá do roku 1936, kdy dvě stovky zemědělců založily ve Velkých Pavlovicích vinařské družstvo VINOPA. I když je Vinium jednou z nejvýznamnějších firem v České republice, staví na tradicích a na rodinném přístupu všech zaměstnanců, v čele s majitelem společnosti.

V loňském roce rozšířila společnost investice do špičkových technologií nákupem Cross flow filtru – nejmodernějšího filtru s keramickými membránami, který šetrně zastavuje fermentaci vína. Technologové tím mají k dispozici další špičkové zařízení pro zpracování vín VINIUM.

Vinium boří mýty a vyrábí víno nejvyšší špičkové kvality, což dokazuje velké množství ocenění na národních i mezinárodních soutěžích.

Zastavte se u nás na skvělá vína a posezení v historickém sklepě. Ke každému návštěvníkovi máme osobitý a vřelý vztah, jsme vstřícní k jeho požadavkům a chutím.

Údaje o vinařství

AdresaHlavní 666, Velké Pavlovice
Telefon519 403 143, 602 574 004
E-mailobchod@vinium.cz, vinium@vinium.cz
Webwww.vinium.cz
Možnost posezení - pro 70 osob
Nabídka řízené degustace a ochutnávky Ano
Cookies settings switcher