Rodinné vinařství Krejčiřík

Rodinné vinařství Krejčiřík

Rodinné vinařství Krejčiřík je malá firma dynamicky se rozvíjející, která navázala na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína.

Bílá a červená vína z Velkých Pavlovic dosahovala vždy těch nejvyšších kvalit a to je závazek i našeho vinařství. Máme k tomu však velmi dobré podmínky. Převážná část vinic se totiž nachází v jedné z nejlepších lokalit Velkopavlovické vinařské oblasti nazvané Staré Hory. Zde se již naši dědové zaměřovali na červená vína odrůd Svatovavřinecké, Frankovka, Modrý Portugal. Dnes k nim můžeme ještě přiřadit například velice lahodné Zweigeltrebe či populární Cabernet Moravia. Z bílých vín to jsou hlavně Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Neuburské, Rulandské bílé a Aurelius.

Veškerou naši produkci zpracováváme moderními a šetrnými metodami ve vlastním, historickém vinném sklepě, který má první zmínky o původu kolem roku 1920. Jeho prostory jsou stylově upraveny pro příjemné posezení, které zaručuje návštěvníkům kvalitní degustaci vzorků vín.

Těšíme se, že I Vy si z naší nabídky vyberete a navštívíte naše rodinné vinařství, neboť jsme zde především pro spokojenost našich milých hostů a zákazníků.

Údaje o vinařství

AdresaHlavní 67, Velké Pavlovice
Telefon725 280 791
E-mailvinarstvi.krejcirik@centrum.cz
Web www.vinarstvikrejcirik.cz
Možnost posezení - pro 50 osob
Nabídka řízené degustace a ochutnávky Ano
Exkurze do vlastních vinic Ano
Cookies settings switcher