Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro on-line prodej vstupenek na akce otevřené sklepy

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlasím s tím, aby moje osobní doklady, které tímto poskytuji organizátorovi, tj. občanskému sdružení Víno z Velkých Pavlovic, z.s., byly organizátorem zpracovány a vedeny pouze pro účely elektronického zpracování vstupného na otevřené sklepy.

Závazným objednání této objednávky Vám bude na uvedený e-mail doručena rekapitulace objednávky a variabilní symbol, který použijete spolu s číslem účtu a celkovou částkou při platbě bankovním převodem. Platba bude provedena na účet občanského sdružení Víno z Velkých Pavlovic, z.s., se sídlem U Zastávky 1142/8, 691 06 Velké Pavlovice, IČ: 27009378, DIČ: CZ27009378, která je organizátorem akcí otevřené sklepy.

Po připsání celkové částky pod správným variabilním symbolem na náš účet obdržíte potvrzení o přijetí platby a elektronickou vstupenku s unikátním kódem. V den a místě konání akce se musíte prokázat Vašim unikátním kódem. Bez elektronické vstupenky Vám organizátor neumožní vstup na danou akci. Elektronickou vstupenku je možné předložit buďto vytištěnou nebo zobrazenou na obrazovce mobilního telefonu či tabletu. Tuto elektronickou vstupenku je možné použít pouze jednou.

VSTUPENKY NENÍ MOŽNÉ VRÁTIT ČI VYMĚNIT POŘADATELI AKCE. U vstupenek na kulturní akce neplatí možnost vrácení či výměny nevyhovujícího zboží zakoupeného přes internet. Toto ustanovení upravuje Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.