Krajem vína 2022 - Putování za burčákem po Modrých Horách - sobota 3. září 2022

Zveřejňujeme pozvánku na spřátelenou akci.

Dobrý den, milí přátelé,

dovoluji si Vás opět po roce pozvat na již tradiční 15. ročník skvělé turistické akce, která proběhne v sobotu 3. září a to z názvem:
KRAJEM VÍNA 2022 – Putování za burčákem po Modrých Horách .
Start akce je od 9:00 hodin (akce není na čas, ale na pohodu, takže je možné startovat i později) ve Velkých Pavlovicích na nádvoří Ekocentra Trkmanka a pak plní sil letos určitě navštívíte jako pěší turisté 12 razítkovacích míst, pro cyklonadšence máme přichystáno míst 17 ve směru trasy přes Bořetice na Vrbici, do Kobylí, pak zpět přes Bořetice a Němčičky do cíle zpět na nádvoří Ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. Určitě lze i trasu obrátit naruby. Na nádvoří Ekocentra Trkmanka bude pak odpoledne pokračovat kulturní program s cimbálovou muzikou Lašár z Velkých Pavlovic od 15:00 hod., losování o hezké ceny od 17:00 hod. a  již druhé představení certifikované soutěže 30 vín Modrých Hor už od 13:00 hod. Čeká Vás i spousta regionálních specialit a také meruňkový speciál.

 

Plakát s programem a dalšími propozicemi posílám v příloze tohoto e-mailu, další podrobné informace na našem webovém odkazu: https://www.modrehory.cz/krajem-vina-2022-putovani-za-burcakem-po-modrych-horach .

Budeme moc rádi za podporu i na sociálních sítích označením nebo sdílením akce https://www.facebook.com/poznejmodrehory/ & https://www.instagram.com/poznejmodrehory/ .

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE: odkaz na zvýhodněný předprodej startovního balíčku:  https://www.wisomm.com/event/iv9wyNeRuyFzLLfjS    

 

Další neméně důležité odkazy:

fb událost: https://fb.me/e/1Q7APeAyy

elektronická mapka trasy: http://bit.ly/putovanimh

 

Těšíme se na Vaši účast. Děkujeme.

 

 

Hezký den.

 

S pozdravem

 

Lukáš Stávek

manažer
Svazek obcí Modré Hory
mobil: +420 603 534 595, e-mail: info@modrehory.cz , web: www.modrehory.cz