Bus zdarma

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA ZDARMA Z/DO OBCÍ MODRÝCH HOR A RAKVIC NA VÍNO V ORANŽOVÉM - JÍZDNÍ ŘÁD:

ODJEZD DO VELKÝCH PAVLOVIC:

Kobylí, Patria 15:00 16:30
Vrbice, Obecní úřad 15:10 16:40
Bořetice, kulturní dům 15:20 16:50
Bořetice, hotel Kraví Hora 
15:25 16:55
Němčičky, koupaliště 15:35 17:05
Němčičky, Obecní úřad 15:40 17:10
Velké Pavlovice, kostel
15:50 17:20

ODJEZD DO VELKÝCH PAVLOVIC

Rakvice, kostel 16:05
Rakvice, vlaková zastávka 16:10
Velké Pavlovice, kostel 
16:15

ODJEZD Z VELKÝCH PAVLOVIC

 

Velké Pavlovice, kostel 
0:40
Němčičky, Obecní úřad 0:50
Němčičky, koupaliště 0:55
Bořetice, hotel Kraví Hora 
1:00
Bořetice, kulturní dům 1:05
Vrbice, Obecní úřad 1:15
Kobylí, Patria
1:25

ODJEZD Z VELKÝCH PAVLOVIC

Velké Pavlovice, kostel 
0:20
Rakvice, vlaková zastávka 0:25
Rakvice, kostel 0:30